Anemostaty gipsowe.

Eleganckie i luksusowo wyglądające anemostaty gipsowe mogą być zainstalowane w dowolnym pomieszczeniu. Nowoczesny i neutralny design sprawia, że nie rzucają się w oczy i znakomicie dopasowują się do ścian i całych pomieszczeń.

Nawiewniki okrągłe – CIRCLE i kwadratowe – SQUARE wykonane są z wysokiej jakości masy gipsowej.
Idealnie wtapiają się w styl wnętrza i znakomicie dopasowują się do sufitów. Produkt wykonany jest niezwykle precyzyjnie, z dbałością o każdy szczegół, co gwarantuje, iż uzupełni i doda elegancji każdemu wnętrzu.

Anemostaty gipsowe można stosować zarówno do nawiewu jak i wywiewu powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Produkt będzie odpowiedni dla pomieszczeń o różnej wielkości. Nawiewnik znakomicie dopasuje się do sufitu, nawet przy wielu nawiewach/wyciągach.

Anemostaty gipsowe w kuchni Anemostaty gipsowe kwadratowe

Obecność czołowej płyty rozpraszającej, która montowana jest na magnesy, pozwala na łatwy demontaż i czyszczenie.  Nawiewniki gipsowe można malować na dowolny kolor, co sprawia, że znakomicie wtopią się w styl pomieszczeń i kolor sufitów. Płyta czołowa sprawia że nawiewany strumień powietrza rozprasza się przy suficie lub ścianie. Przebywające w pomieszczeniu osoby nie będą odczuwały ruchu powietrza.

Główne zalety nawiewników gipsowych:

  • wysoka jakość wykorzystanych materiałów, gipsy kompozytowe
  • eleganckie wykończenie
  • płaskie czoło nawiewniki
  • łatwy montaż, demontaż i czyszczenie – zdejmowana płyta czołowa
  • łatwa regulacja nawiewu powietrza
  • możliwość nawiewu/wywiewu ciepłego i zimnego powietrza

Łatwy montaż i podłączenie