Kolejna nowość w naszym sklepie. Nawiewniki szczelinowe!

 

Nawiewniki szczelinowe rodzaje

 

 

Nawiewniki szczelinowe 700, 600 i 400
reprezentują niezwykle efektywne systemy wentylacyjne.
Umożliwiają praktyczne i wygodne kierowanie nawiewu powietrza w różnych konfiguracjach, a nawiewany strumień posiada duże zdolności indukowania powietrza z pomieszczenia.

 

 

 

 

Posiadają przestawne prowadnice powietrza. Znakomicie sprawdzą się jako rozwiązanie dla systemów wentylacji o zmiennej wydajności.

Można je montować na ścianach i na suficie.
Nawiewniki te wykonane są z wysokiej jakości profilu aluminiowego
pomalowanego w kolorze RAL 9010.

 

 

 

Nawiewniki charakteryzują się niezwykle cichą pracą ponieważ wyposażone zostały w zaokrąglone wewnętrzne krawędzie od strony napływu powietrza. Kierownice powietrza posiadają drobne nacięcia, co pozwala na wygodną, ręczną zmianę kierunku strumienia powietrza w żądaną stronę.

Nawiewniki te wykonane są z wysokiej jakości profilu aluminiowego. Wewnątrz każdej szczeliny nawiewnik posiada zamontowane trójkątne aluminiowe kierownice powietrza. Znajdują się one na wsporniku wykonanym z tworzywa. Umożliwiają one oddzielną regulację dla każdej szczeliny w nawiewniku.

Nawiewniki można doposażyć w mikrosiłowniki, dzięki którym można automatycznie sterować kierunkiem strumienia powietrza. Mogą zostać pomalowane w wybranym kolorze RAL, lub być wykonane z aluminium anodowanego. Użytkownik może w wygodny i prosty sposób regulować oddzielnie każdą szczelinę, pozwala to na zmianę kierunku nawiewanego powietrza.

 

 

Nawiewniki szczelinowe to duża estetyka i wysoka wydajność

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU